Joanna Mitschke-Mazur
SORDO

Joanna język migowy pokochała od pierwszego znaku, a był nim właśnie „kocham”. Z wykształcenia jest pedagogiem, dziennikarzem, specjalistą ds. bezpieczeństwa i BHP, a także tłumaczem i wykładowcą. Można o niej powiedzieć „wieczny student”, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Po prostu lubi się uczyć 😉
Swoją przygodę z Głuchymi rozpoczęła w 2017 roku i od tamtej pory już się z nimi nie rozstała i jak sama mówi, nie zamierza. Jej mentorem jest Eunika Lech, która otworzyła dla niej świat Głuchych, a z czasem okazało się, że świetnie się dogadują prywatnie i zawodowo. O Eunice możecie poczytać w zakładce obok.
Ponieważ Joanna na stałe jest też związana z Towarzystwem Osób Niesłyszących „TON” oraz Fundacją Pomocy Osobom Niesłyszącym „TON” posiada duże doświadczenie w różnego rodzaju tłumaczeniach, od indywidualnych na potrzeby środowiska osób niesłyszących po festiwale, konferencje, wykłady, filmy, sztuki teatralne i wiele innych… Współpracowała przy okazji różnych działań m.in z Komendą Miejską Policji w Poznaniu, Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej, Urzędem Miasta Poznania, Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza, Centrum Kultury Zamek czy Barakiem Kultury. Jej doświadczenie jako szkoleniowca także nie jest małe; głównie wykłada Polski Język Migowy na różnych poziomach jednak także ma za sobą szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz kontaktu z osobami z niepełnosprawnościami. Pracuje także z dziećmi organizując warsztaty, a od czasu do czasu popełni mały artykuł.
Świat gestów, mimiki, radości i szczerości są jej naturalnym środowiskiem. Zatem jeżeli szukasz osoby do współpracy zapraszamy do kontaktu:

SORDO Joanna Mitschke-Mazur
Tel. 788 647 928
Email: jmm@sordo.com.pl


NIP: 7822399753
REGON: 385261877
Numer rachunku bankowego:
28 1140 2004 0000 3902 7960 8320

Logo firmy Na środku dłonie, palce wskazujące i kciuki ułożone w kształt serca.  Dookoła napis sordo Joanna Mitschke-Mazur.

Obejrzyj także profile społecznościowe:

Chcesz zobaczyć jak pracuje Asia? Zajrzyj do galerii i obejrzyj filmy z tłumaczeniem na język migowy.