Eunika Lech
WSPÓLNY TON

Eunika jest certyfikowanym tłumaczem języka migowego, pedagogiem specjalnym, pracownikiem socjalnym, mediatorem sądowym, wykładowcą i nauczycielem akademickim.
Z Głuchymi pracuje od ponad 20 lat i cały czas działa na ich rzecz. Pracowała jako członek pierwszej kadencji Polskiej Rady Języka Migowego przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, członek Rady Społecznej PFRON w Warszawie. Założycielka i Prezes Fundacji Pomocy Osobom Niesłyszącym „TON”. Osobom z wadami słuchu oddała swoje serce i dużą część życia.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie tłumaczeń. W swojej karierze tworzyła duże projekty filmowe, tłumaczyłam koncerty, konferencje, strony internetowe, wiadomości i wiele innych, a także indywidualnie służy pomocą osobom niesłyszącym w ich codziennych trudnościach komunikacyjnych. Na stałe związana jest z miastem Poznań, gdzie możemy ją zobaczyć w lokalnej telewizji oraz jako tłumacza Prezydenta Jacka Jaśkowiaka. Zapraszamy do zakładki film, gdzie znajdziecie między innymi tłumaczenia z koncertów Estrady Poznańskiej.
Jak wielu o niej mówi „Nie ma takiej rzeczy, której nie przetłumaczy Eunika Lech„.
Jako wykładowca, możecie ją spotkać na korytarzu Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkole Terapii, ale nie tylko… Szkolenia prowadzi stacjonarnie i on-line. Szkoli za równo z języka migowego jak i wszystkich dziedzin społecznych w zakresie niepełnosprawności. Zajęcia z projektowania uniwersalnego u niej, to czysta poezja.
Tak naprawdę na rynku można o niej powiedzieć „stary wyga”, stworzyła i realizuje programu nauczania dla jednostek administracji publicznych ( w tym ZUS, Urząd Miasta Poznania, MOPR, PCPR, DPS, Policja, Straż Pożarna oraz naziemnej obsługi klienta LOT). Szkolenia wniosła także do firm i innych instytucji.
Jesteś zainteresowany współpracą. Chciałbyś by twój film był tłumaczony na język migowy, a może chcesz nauczyć się migać? Twoja firma potrzebuje dobrego szkoleniowca? Edukujesz młodych medyków? A może tworzysz wydarzenie i chcesz, aby odbywało się bez barier? Zapraszamy do kontaktu:

WSPÓLNY TON Eunika Lech
Tel. 691 911 422
Email: eunika.lech@o2.pl


NIP: 8861815920
REGON: 382211034
Numer rachunku bankowego:
19 1140 2004 0000 3102 7835 2045

Obejrzyj także profile społecznościowe:

Zajrzyj też na profil Fundacji Pomocy Osobom Niesłyszącym „TON”, gdzie Eunika jest założycielem i Prezesem, zobacz co robi na rzecz osób z niepełnosprawnościami.